• info@bursadanerede.com
 • 0224 233 10 20

HABER DETAYI

6 Şubat 2018 20:42

Bursa Organizasyon Firmaları – Bursa Organizasyon Mekanları

Bursa Organizasyon Firmaları – Bursa Organizasyon Mekanları

Bursa organizasyon firmaları, Bursa organizasyon mekanları ve Bursa düğün organizasyon, kına organizasyondüğün organizasyon, nişan organizasyon, sünnet organizasyon ve baby shower vb. gerçekleştiren Bursa organizasyon firmaları hakkında sizleri bilgilendirmek istedik. İlk önce şirketlerin gerçekleştirdiği organizasyon çeşitlerini sizlere tanıtalım.

Düğün – Kına – Nişan – Sünnet Organizasyonları

Düğün Kına Nişan Sünnet Organizasyonları

Bu günler hayatta en önemli günlerimizden olduğu için en şık aksesuarlarla ve konseptler ile gerçekleştirmek ister her insan. Bursa’daki bir çok organizasyon firması da başarılı bir şekilde sizleri bu gününüzde tüm isteklerinizi karşılayabilecek bir yapıya sahiptirler.

KOKTEYL ORGANİZASYONU – TOPLANTI & KONGRE

Kuruma özel kurumsal özelliğini öne çıkartarak, yemek servisi konusunda tecrübeli olan kadroları ile sizler için hazırladıkları birbirinden lezzetli ikramları, profesyonel, güler yüzlü, bay-bayan uzman çalışanları ile istenilen konseptte sunarak hizmet vermektedir bir çok organizasyon firması.Firmaların, derneklerin, siyasi partilerin kurumsal çizgisi ile örtüşen, ciddiyet ve kurumsallık sahibi, sorunsuz ve etkili organizasyonlar için Bursa organizasyon firmaları mevcuttur. Bayi toplantılarında genel kurul organizasyonuna kadar kurumsal çizgide tüm etkinlikleri uzun yıllara dayalı tecrübeleriyle ve nitelikli ekipleriyle gerçekleştiriyorlar.

AÇILIŞ ORGANİZASYONU – PİKNİK ORGANİZASYONU – MEZUNİYET ORGANİZASYONU

AÇILIŞ ORGANİZASYONU

İş yeri açılış organizasyonları, kurumsal açılışlar için ihtiyaç gerekli duyabileceğiniz tüm süsleme ve tüm yardımcı ekipman hizmetleriyle sizlerin ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap veriyorlar. Süslemeleri gerçekten profesyonel ekipleri tarafından gerçekleştirilerek kusursuz bir şekilde açılış organizasyonu ortaya çıkartılmaktadırlar. Ülkemizde bir çok Kurumsal Piknik organizasyonuna başarıyla imza atmış ve gerçekleştirmiş olan Bursa organizasyon şirketleri , kurumsal piknik danışmanlığı, büyüklere ve çocuklara yönelik piknik aktiviteleri, piknik menüsü, panayır yiyecekleri,  mekan süsleme, şişme oyun alanları, hizmetleriyle sizlere birinci elden sunmaktadırlar.Mezuniyet organizasyonları için ihtiyaç duyabileceğiniz mekan hazırlama, tüm süsleme, yardımcı ekipman hizmetleriyle bu heyecanlı ve en mutlu organizasyonunuzu muhteşem anıya, anılara dönüşmesini sağlıyorlar.

BABY SHOWER ORGANİZASYONU

BABY SHOWER ORGANİZASYONU

Küçük ferdimizin gelmesine sayılı günler kaldığı ve siz sevdiklerinizle unutulmaz bir kutlama yapmak istiyorsanız. Özel tasarım, özel konsept çalışmalarıyla Baby Shower organizasyonlarınızı eşsiz hale getirecek bir çok organizasyon firmasıyla karşılaşmak mümkün. Yıllar geçse bile keyifle hatırlanacak ve unutulmayaca bir baby shower organizasyonuna ev sahipliği yapmış olabilirsiniz.

KONSER & FESTİVAL ORGANİZASYONLARI

KONSER FESTİVAL ORGANİZASYONLARI

Konser, Festival ve eğlence organizasyonları için profesyonel, kurumsal hizmetleri Bursa Organizasyon işletmeleri farkıyla edinebilme şansınız var. Sahne, ışık, personel, alan hazırlıkları, tanıtım, duyuru, kitle iletişimi, profesyonel çekim ayriyeten yayın imkanı, sanatçı, grup temini, festival konseptleri için tümhazırlıklar ve uygulanması gibi bir çok konuda müşterilerinin yanındadırlar.

BURSA ORGANİZASYON ŞİRKETLERİ – BURSA ORGANİZASYON HİZMETİ VEREN FİRMALAR

 1. İyi Ki Organizasyon
  Düğün, nişan, baby shower, konser ve tüm etkinliklerinizde organizasyonlarınızı karşılayacak firmalardan bir tanesi.
  Adres: Orhanbey mah. Albay Sami Cd. Kent İş Hanı : Kat:5/403 Osmangazi/ Bursa Telefon: 0534 543 39 16
 2. Eylül Organizasyon
  Kurumsal organizasyonlarınız için tüm organizasyon hizmetlerinden yararlanabileceğiniz firma.
  Adres: Yeni karaman mah. Kartalmış Sok. No:73/2 Telefon: 02242660033
 3. Tasarı Organizasyon
  Organizasyon işlerinde uzun yıllara dayalı tecrübesiyle başarılı organizasyonlara imza atmış bir firma.
  Adres: Konak Mah. Konak Cad. Türkhanlar Apt. No:88/C   Nilüfer/BURSA Telefon: 0224 453 43 67
 4. Çizgi Organizasyon
  Kurumsal organizasyonlarınız için Nilüfer organizasyon firmaları içerisinde yer alan ve danışabileceğiniz firmalar arasındadır.
  Adres: Hüdevandigar Mh. Yakup Sk. No: 26 Osmangazi/Bursa Telefon: 0224 240 12 40 – 0539 873 02 02
 5. Elif Organizasyon
  Adres: Esentepe Mh. İstiklal Cd. No: 20/A Nilüfer/BURSA Telefon: 0530 301 60 64

Eğer organizasyon firması iseniz burada yer almıyorsanız bizimle iletişime geçerek eklenmesini talep edebilirsiniz.

Bursa Organizasyon Mekanları

Bursa küçük organizasyon mekanları ve organizasyon mekanları için, rehberimizde yer alan düğün salonlar ve cafe bar eğlence mekanlarını inceleyebilirsiniz. Bursa il ve ilçelerindeki tüm mekan bilgileri, iletişim ulaşım detaylarıyla yer almaktadır.

Bursa Düğün Salonları buradan inceleyebilirsiniz

Bursa Eğlence Mekanları buradan inceleyebilirsiniz

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
 • Web Tasarım - Web Hosting